Luxusná 2-izbová Novostavba / Luxury 2-room Flat

Luxusný, moderný, svetlý a priestranný 2-izbový byt v novostavbe na dlhodobý prenájom v starom meste v centre Košíc (Mlynská Bašta). Byt má 55 m2 + balkón, je kompletne zariadený luxusným a moderným nábytkom. Luxusná otvorená obývacia izba s kuchyňou, 1 x spálňa s obrovskou boxspring posteľou, 1x samostatná kúpeľňa a WC. K dispozícii je tiež kryté garážové miesto.
Mesačný nájom za svetlý, nový a luxusný apartmán je na vyžiadanie. Nájomné bude zahŕňať všetky poplatky za energiu, televíziu a vysokorýchlostný internet. Okrem mesačného nájmu je potrebné na začiatku zmluvy zaplatiť aj dvojmesačnú zálohu.
Vybavenie: Kompletne nadštandardné zariadenie, Bezpečnostné vchodové dvere, elektrická a mikrovlnná rúra Bosch, umývačka riadu Bosch, indukčná varná doska Bosch, kávovar, práčka + sušička, veľká sedačka z pravej kože, TV 4K 65 (164 cm), posteľ Boxspring s elektrickým ovládačom, Wifi, Vysokorýchlostné pripojenie na internet vo všetkých izbách, veľa úložného priestoru, taniere, poháre, atď., vnútorné garážové miesto.

English Version:Luxurious, modern, bright and spacious 2-room apartment in a new construction for long-term rent in the old town in the Košice centre (Mlynská Bašta). The apartment has got 55 m2 + balcony, is fully furnished with luxury and modern furniture. Luxurious open living room with kitchen, 1 x bedroom with a huge boxspring bed, 1 separate bathroom and toilet. Indoor garage space is also available
Monthly rent for a bright, new and luxurious apartment is on request. The rent will include all charges for energy, television and high speed internet. In addition to the monthly rent need to pay two-month deposit at the beginning of the contract.
Equipment: Complete above-standard equipment, Security entrance door, Bosch electric and microwave oven, Bosch dishwasher, Bosch induction hob, coffee maker, washer + dryer, large genuine leather sofa, TV 4K 65 (164 cm), Boxspring bed with electric control , Wifi, High speed internet connection in all rooms, lots of storage space, plates, glasses, indoor garage space. We speak english.
Cena: 1 EUR
Číslo inzerátu 101224

 

30.10.2020 | 23:51 | prehliadnuté 70 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.