Prenájom 2 izbového bytu Žilina - Vlčince

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt (57m2) s priestranným balkónom (8m2) a s vlastným vykurovaním v novostavbe v Žiline – Vlčince (bytový komplex Arboreum). Byt sa nachádza na 3. poschodí s výťahom, je orientovaný na juh a západ. Patrí k nemu samostatná pivnica a parkovacie miesto v podzemnej garáži.
Prenajíma sa kompletne zariadený. V byte sa nachádza vstupná chodba s úložným priestorom v strope, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, práčkou a samostatné WC s umývadlom. Kuchyňa je drevená, robená na mieru, vybavená kvalitnými vstavanými spotrebičmi – rúra, mikrovlnka, indukčná varná doska, umývačka riadu, digestor, granitový drez a chladnička s mrazničkou. V spálni sa nachádza manželská posteľ s nočnými stolíkmi, vstavaná skriňa a komoda. Obývacia izba je vybavená sektorovým nábytkom, TV a rozkladacím gaučom. Z nej je výstup na balkón.
V danej lokalite je výborná dostupnosť na pešo – Billa, OMV, Hlboká cesta, Klientske centrum, Žilpo, Kaufland..., autom centrum 5 min., výjazd na všetky smery BA, MT, CA
Cena: 650,-€/mes. vrátane energií, garážového miesta a internetu – optické pripojenie 50/50
Pri podpise nájomnej zmluvy treba zložiť 1x nájom a kauciu vo výške mesačného nájmu
Uprednostňujeme záujemcov bez domácich miláčikov. /psy, mačky/
Voľný ihneď, bližšie info na tel. čísle: 0908 490 071
Cena: 650 EUR
Číslo inzerátu 125647

 

18.6.2022 | 11:17 | prehliadnuté 75 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.