Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo Bratislava

Bratislava je najlepšie mesto na podnikanie. Prečo je tomu tak? Z jasného dôvodu a to, že gro finančného kapitálu je sústredeného práve v hlavnom meste.

Tiež je tomu tak z dôvodu blízkosti všetkých dôležitých štátnych inštitúcii a teda ľahší prístup k dotáciám či euro fondom.

Nesmieme zabudnúť na množstvo obchodných partnerov keďže v Bratislave je sústredných najviac spoločností na Slovensku.

Založiť si spoločnosť zo sídlom v Bratislave však nie je až také jednoduché. Musíte tu vlastniť nehnuteľnosť alebo si zriadiť virtuálne sídlo.

Keďže nehnuteľnosti v Bratislave sú drahé drvivá väčšina podnikateľov volí služby virtuálneho sídla

U nás máte sídlo len za 3€/mesiac. - https://www.bavirtualnesidlo.sk/

Virtuálne sídlo je lacný spôsob ako začať podnikať priamo v centre všetkého diania. V Bratislave však pôsobí množstvo firiem, ktoré ponúkajú práve takéto služby, preto je dôležité si vybrať stabilného, profesionálneho a skúseného partnera!

Pôsobíme na trhu už od roku 2013, sme rodinná spoločnosť, ktorá ponúka sídla vo vlastných nehnuteľnostiach. Sme profesionáli, ktorý pristupujú ku klientom vždy na základe ich individuálnych požiadaviek.

Viac nájdete tu:

0948 296 779
https://www.bavirtualnesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 131549

 

22.12.2022 | 11:19 | prehliadnuté 30 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.