Sídlo firmy

Sídlo firmy

Sídlo pre Vašu firmu len za 3€/ mesiac - https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/

S nami ušetríte veľa peňazí a získate nepomerne viac kvalitných služieb.
Napríklad najvyšší balík služieb, ktorý u konkurencii stojí 27€/ mesiac u nás máte len za 15€/mesiac s tým rozdielom, že my Vám okrem služieb, ktoré ponúkajú podobné spoločnosti v tomto balíku ponúkame aj skenovanie OBSAHU zásielky a online prístup k naskenovanej zásielke.

Aký je v tom rozdiel? Veľký a väčšinou si to klienti uvedomia až keď si danú službu u konkurencie zaplatia.

Keď Vám príde pošta my Vám ju otvoríme a naskenujeme každú jednu stranu. Vy z pohodlia domova tak máte kedykoľvek prístup a viete si poštu aj spätne dohľadať a prečítať jej obsah.

Konkurenčné spoločnosti Vám naskenujú len zásielku (obal) a teda takéto skenovanie je Vám k ničomu lebo po zásielku si musíte ísť osobne aby ste sa dozvedeli čo je jej obsahom.

My Vám šetríme čas a peniaze. Zdokonalili sme naše služby na úroveň o ktorej sa musíte presvedčiť sami a preto Vám odporúčame navštíviť našu stránku prípadne nám zavolať a všetko vám radi vysvetlíme.

Neváhajte a zistite viac na

0948 296 779
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 132031

 

10.1.2023 | 11:50 | prehliadnuté 22 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.