Sídlo firmy

Virtuálne sídlo Bratislava

Sídlo pre firmu len za 3€/mesiac - https://www.bavirtualnesidlo.sk/

Objednajte si u nás sídlo v Bratislave a založenie spoločnosti máte ZADARMO. Ako to funguje ?

Napíš nám, že máš záujem o založenie s.r.o. ZADARMO.

Podmienky sú nasledovne. Objednanie sídla balík služieb M aspoň na 3 roky alebo balík služieb XL aspoň na 2 roky. Následne máte založenie s.r.o. u nás zadarmo a platíte len súdny poplatok (150€).
Naviac o sídlo v Bratislave máte postarané na dlhšie obdobie a teda môžete podnikať bezstarostne.

V rámci založenie s.r.o. sa samozrejme postaráme o vypracovanie komplet dokumentácie a podanie na príslušné orgány. Vieme Vám pomôcť aj s registráciou DPH.

Ak nemáte záujem o založenie s.r.o. ponúkame Vám aj už založené spoločnosti. Cena založenej spoločnosti je 330€ (cena je vrátane poplatkov)

Ak si však objednáte sídlo pre spoločnosť balík služieb M aspoň na 3 roky alebo balík služieb XL aspoň na 2 roky. Následne máte založenú s.r.o. u nás ZADARMOo a platíte len súdny poplatok (183€).

Na našej stránke môžete nájsť viacero rôznych akcii a cenových zvýhodnení či už na založenie s.r.o. alebo virtuálne sídla. Preto neváhajte a príďte sa presvedčiť.

0948 296 779
https://www.bavirtualnesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 132283

 

18.1.2023 | 9:54 | prehliadnuté 16 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.