Virtuálne sídlo

Sídlo spoločnosti

Virtuálne sídlo za 3€/mesiac.

Všetky služby nájdete tu https://kesidlo.sk/

Sídla pre spoločností alebo živností Vám ponúkame na 5 adresách v 3 krajským mestách a v podstate po celom Slovensku. Sídla totižto ponúkame na Západnom Slovensku, Strednom Slovensku a Východnom Slovensku.
Konkrétne v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach.

Ak si u nás objednáte ktorúkoľvek službu všetko zariadime za Vás. Všetko je možné vyriešiť z pohodlia domova cez email. Nikde nemusíte chodiť všetko pripravíme a urobíme za Vás!

Náš tkvie v tom, že pracujeme odborne, ľudsky rýchlo a nonstop. Áno čítate správne pracujeme naozaj nonstop a teda stále.
Väčšina klientov odmeňuje rýchlosť akou pracujeme. Sú to najmä klienti, ktorý prešli k nám od konkurencie a ktorý si vedia porovnať nás a iných poskytovateľov týchto služieb. U nás podania, zmeny či objednávky nestoja vybavujeme ich promptne a bez akéhokoľvek zdržania.

Pracujeme aj cez víkendy či sviatky čo veľa klientov oceňuje. Vyberte si profesionálov a zažite úplne iný prístup ku klientom.

Objednajte si sídlo firmy na:
https://kesidlo.sk/

0948 296 779 email: info@kesidlo.sk
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 132481

 

24.1.2023 | 12:21 | prehliadnuté 14 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.