Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo Bratislava

Adresa pre podnikanie len za 3€/mesiac - https://www.bavirtualnesidlo.sk/

Virtuálne sídlo ponúkame pre živnostníkov, spoločnosti a zahraničné osoby. Je veľmi dôležité, kde sídli Vaša spoločnosť!

My si našich zákazníkov vyberáme a preto u nás nenájdete mŕtve, zadlžené spoločnosti voči, ktorým sú vedené trestné či iné konania.

Chceli by ste mať na takejto adrese sídlo Vašej spoločnosti? U nás také niečo nehrozí!
Ak sídli Vaša spoločnosť na adrese, kde sídlia aj mŕtve spoločnosti tak to znižuje vašu kredibilitu a schopnosť získať nových obchodných partnerov či štátne alebo iné zákazky alebo dotácie.

Určite ani vy by ste nechceli mať za obchodného partnera, ktorý podniká na takejto adrese.

Preto Vám odporúčame preveriť si poskytovateľov virtuálnych sídiel a to ešte pred tým ako si ich služby objednáte. My sme jediná spoločnosť na Slovensku, ktorá si svojich zákazníkov vyberá a preto sme taký žiadaný.

Neváhajte a obráťte sa na nás s vašim problémom a radi a ochotne Vám so všetkým pomôžeme či poradíme. Všetko z pohodlia Vášho domova.

0948 296 779
https://www.bavirtualnesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 133300

 

16.2.2023 | 11:43 | prehliadnuté 30 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.