Trvalý pobyt

Trvalý pobyt

Trvalý pobyt – 4,50€/ mesiac - https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/

Trvalý pobyt poskytujeme na adrese Jesenná 22, Košice – mestská časť Staré Mesto 040 01
Trvalý pobyt je len administratívny zápis s teda v našej nehnuteľnosti nebývate ale mate ju len zapísanú ako adresu trvalého pobytu v príslušných dokladoch.

Trvalý pobyt poskytuje výhradne na adrese ktorú vlastníme a teda nemôže sa stať, že budete bezdôvodne z trvalého pobytu odhlásený (stabilita)

Všetky naše služby poskytujeme odborne a na vysokej úrovni, preto sme taký žiadaní.
Na trvalý pobyt Vás prihlásime do 1 hodiny od úhrady a doručení podpísaných dokladov. Všetko naviac vybavíte z pohodlia domova cez email, samozrejme je možné aj osobne stretnutie.

Okrem trvalého pobytu poskytujeme aj komplexné služby pre podnikateľov ako sídla spoločností, účtovné služby, založenie s.r.o., zmeny v s.r.o., prevody spoločností, predaj už založených spoločností, predaj DPH firiem

Neváhajte a navštívte našu stránku kde sa dozviete viac.
0948 296 779
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 133490

 

22.2.2023 | 9:28 | prehliadnuté 29 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.