Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo v byte alebo v nebytovom priestore?

Virtuálne sídlo za 3 €/mesiac.

Všetky služby nájdete tu https://kesidlo.sk/

Sídlo spoločnosti u seba v byte či dome alebo v nebytovom priestore? Večná dilema, ktorá trápi ne jedného podnikateľa. Väčšina podnikateľov sa rozhodne pre sídlo firmy u seba v byte. Je to ale dobre riešenie?

Určite nie je tak tomu z viacerých dôvodov jedným z nich je oddelenie súkromného života od pracovného. Veľmi často sa stretávame s kontrolami, ktoré Vás môžu prekvapiť. Následne je veľmi nepríjemné ak Vám po byte chodia cudzie osoby.
Ďalšou nevýhodou je prestíž spoločnosti, Vaši budúci obchodný partneri určite budú pozerať aj na to kde Vaša spoločnosť sídli. Je veľmi neprofesionálne a nedôstojné ak spoločnosť sídli na adrese bytu či domu.

My Vám poskytujeme sídla výhradne v nebytových priestoroch na prestížnych adresách v meste. Treba si ale dávať pozor aj na poskytovateľov virtuálnych sídiel nakoľko väčšina poskytuje sídla práve v bytoch. Sme toho názoru, že ak si máte dať sídlo spoločnosti na adresu bytu tak už radšej na tú Vašu a nie na adresu virtuálneho sídla v byte.

Preto si preverujte svojich poskytovateľov a vyhnite sa takýmto praktikám oblúkom.
Sme jednotkou na trhu viac zistíte na:
https://kesidlo.sk/

0948 296 779 email: info@kesidlo.sk
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 133628

 

27.2.2023 | 11:35 | prehliadnuté 20 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.