PRENAJOM 3-IZB.BYTU alebo ZARIAD. 1 IZBY NA RAČKU

PRENAJOM 3-IZB.BYTU alebo ZARIADENEJ 1 IZBY v 3IZB.BYTE NA RACIANSKOM MYTE
Ponúkame na prenájom 3-izbový zrekonštruovaný a kompletne vybavený byt na prenájom v širšom centre mesta. Byt má 2 samostatné spálne (nepriechodné), centrálnu ubývačku, do ktorej ústia všetky izby, kuchyňu prepojenú s obývačkou, vstupnú halu so vstupmi do samostatnej toalety a kúpeľne. Byt má bezpečnostné dvere so 6-bodovým zámkom. V byte sú všetky spotrebiče (chladnička, mraznička, práčka, umývačka riadu, mikrovlnka, plynový sporák, vysávač, žehlička a žehliaca doska, fén), komplet nábytok a vybavenie vrátane plazma TV . V každej spálni je komoda so zásuvkami a postele. Súčasťou je tiež veľká šatníková roll-door skriňa v obývačke. Byt ma balkón v kuchyni, francúzsky balkón v jednej zo spální, pekný výhľad na 2 strany. Poschodie 9 z 11, novy nákladný výťah, vstup do vchodu na chip, k dispozícií aj pivnica. Kompletná občianska vybavenosť v bezprostrednej dostupnosti od vchodu (Tesco Express pod domom, lekáreň 150m, reštaurácia 150m, zastávky MHD na Račianskom Mýte 250m, 4 banky v okruhu 300m, pizzeria 100m, park na Račianskom Mýte 300m, Reštaurácia Red Cafe 150m). Parkovanie je bezplatne v okolí domu. V 3 izbovom byte je moznost prenajat si len jednu samostatnu izbu za cenu 400EUR.
Byt je voľný od 1.5.2023, pre nefajčiarov a bez domácich zvierat. Mesačný nájom je vo výške 600EUR plus spotrebované energie v byte vrátane nákladov za správu domu a internetu vo výške 200EUR. Kontakt lubike79@gmail.com Nemam záujem o spoluprácu s realitnou agenturou.
Cena: 600 EUR
Číslo inzerátu 133862

 

6.3.2023 | 18:48 | prehliadnuté 11 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.