Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo

Sídlo pre firmy – 3€/ mesiac - https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/

Všetko záleží len na Vás našich zákazníkoch či si vyberiete nás a teda spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už od roku 2013, je spoľahlivá ústretová a odborná alebo si vyberiete konkurenciu kde takéto služby určite nedostanete.

Mám viac ako 4500 stálych zákazníkov či obchodných partnerov s ktorými spolupracujeme už dlhé roky. Sme ako veľká rodina, ktorá spolu obchoduje už dlhé obdobie. Ak sa aj ty chceš stať členom rodiny navštív našu stránku.

Ponúkame Vám množstvo služieb okrem virtuálnych sídiel tak aj trvalý pobyt, založenie spoločností, založenie živnosti, prevod obchodných podielov účtovné služby atď. U nás nájdete všetko pod jednou strechou a preto ak sa u nás zastavíte už od nás nebudete chcieť odisť.

Našich zákazníkov si však vyberáme a práve preto sme tak žiadaný lebo u nás nesídlia zadlžené spoločnosti či spoločnosti voči ktorým je vedené daňové, exekučne či trestné konanie.

Aj vy zvažujte výber poskytovateľa virtuálnych sídiel a preverujte si ich.
Viac nájdete na našej stránke:
0948 296 779
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 134050

 

14.3.2023 | 11:13 | prehliadnuté 11 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.