Virtuálne sídlo Bratislava

Sídlo pre firmy Bratislava

Sídlo spoločností za 3€/mesiac - https://www.bavirtualnesidlo.sk/

Sme spoločnosť, ktorá si svojich zákazníkov vyberá, u nás nenájdete zadlžené spoločnosti. Chceli by ste aby Vaša spoločnosť sídlila na adrese kde sídlia mŕtve a zadlžené spoločnosti?

Vyhnite sa problémom a objednajte si sídlo u nás. U nás Vám žiadne problémy nehrozia!

K sídlu Vám ponúkneme najviac najkvalitnejších služieb z pomedzi konkurencie.
Napríklad balík služieb XL len za 15€/mesiac v sebe zahŕňa najviac služieb ako je, skenovanie obsahu zásielky, preberanie doporučených zásielok, sms a email notifikácie o došlej pošte, online prístup k naskenovanej pošte, pre posielanie pošty na vašu adresu atď.

Sme naozaj jednotkou na trhu a u nás Vás nechceme obrať o peniaze ale pomôcť vám k rozbehu a následnej expanzii Vášho podnikania a preto u nás pod jednou strechou nájdete všetky služby od virtuálnych sídiel cez trvalé pobyty, zakladanie spoločností, prevode obchodných podielov, účtovné služby, GDPR, webové stránky atď.

Ak raz prídete k nám už od nás nebude chcieť ísť ku konkurencie preto neváhajte a navštívte našu stránku kde sa dozviete viac o kompletných informácii o našich službách.

0948 296 779
https://www.bavirtualnesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 134079

 

15.3.2023 | 10:57 | prehliadnuté 8 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.