Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo

Sídlo pre spoločnosti – 3€/ mesiac - https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/

Nenechajte sa oklamať reklamami či už na google, fb či iných sociálnych sietiach. vždy premýšľajte kriticky. Existuje štúdia, ktorá sa zaoberala práve reklamou a z tejto štúdie vyšlo, že viac ako 90% reklám sa Vás snaží oklamať a koniec koncou zaplatíte vždy ešte viac ako pôvodne.

My sa na nič nehráme nemáme platené reklamy našou reklamou ste vy naši klienti a preto dávame dôraz práve na Vás. Pre nás ste vždy na prvom mieste a tomu prispôsobujeme všetko čo robíme.

Profitujeme najmä z odporúčaní klientov a preto nám netreba drahé reklamy ale stačí nám správať sa profesionálne a s úctou ku každému klientovi.

Našou výhodou okrem iného je rýchlosť akou pracujeme a pracovný čas, ktorý máme neobmedzený a pracujeme aj cez víkendy či sviatky. Sme Vám vždy k dispozícii.
Sme jednotkou na trhu a to o sebe nehovoríme my ale naši zákazníci, ktorý sa na nás znova o znova obracajú. Naše moto znie, že ak klient príde raz je to dobre ale ak klient sa na nás obráti viac krát je to úspech pre ktorý to robíme.

Viac o našich službách nájdete na našej stránke, kde si viete objednať všetko potrebné. V prípade nejasností ma kľudne kontaktujte aj telefonicky.

Viac nájdete na našej stránke:
0948 296 779
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 134401

 

28.3.2023 | 10:26 | prehliadnuté 51 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.