Virtuálne sídlo Bratislava

Virtuálne sídlo Bratislava

Sídlo spoločností za 3€/mesiac - https://www.bavirtualnesidlo.sk/

Radi by sme Vám ponúkli virtuálne sídlo úplne v inej forme ako ponúka konkurencia. Sme jediná spoločnosť, ktorá Vám ponúka iný prístup ku klientom a pracovnú dobu 24/7. Na nás sa môžete obrátiť aj cez víkend či sviatky.

Založenie živnosti len u nás za 1 pracovný deň.
Ponúkame Vám virtuálne sídla pre spoločnosti a živnostníkov. Ako jediný Vám vieme zabezpečiť vlastnú poštovú schránku.

Virtuálne sídlo ponúkame v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici.
Virtuálne sídlo v Bratislave sa nachádza na adrese Haanová 46A, Bratislava – mestská časť Petržalka. Na adrese je bezproblémový a rýchli prístup tak s autom ako aj pešo.

Ponúkame Vám aj množstvo balíkov služieb s ktorých si môže vybrať každý, či už ste náročný alebo menej náročný zákazník.

Našich klientov si vyberáme a preto sme taký žiadaní. U nás nenájdete žiadne zadlžené spoločnosti či spoločnosti voči ktorým je vedené trestné alebo exekučne konanie. Určite by ste nechceli aby Vaša spoločnosť sídlila na adrese kde sídlia mŕtve či zadlžené alebo trestne stíhané spoločnosti. Určite by to nerobilo dobré meno Vašej spoločnosti.

Pre viac informácii navštívte našu stránku kde sa dozviete všetky informácie:

0948 296 779
https://www.bavirtualnesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 134492

 

31.3.2023 | 12:18 | prehliadnuté 50 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.