Virtuálne sídlo Bratislava

Virtuálne sídlo Bratislava

Sídlo pre firmy za 3€/mesiac - https://www.bavirtualnesidlo.sk/

Virtuálne sídlo je pojem, ktorý znamená sídlo pre spoločnosť, kde spoločnosť reálne fyzicky nie je len má túto adresu ako sídlo spoločnosti zapísanú v príslušných registroch, preto pojem virtuálne sídlo.

Virtuálne sídlo je určené pre všetky spoločnosti, živnosti či zahraničné osoby. Pre občanov Slovenskej republiky ponúkame službu trvalý pobyt.

Virtuálne sídlo využíva čoraz viac podnikateľov a to najmä preto lebo my virtuálne sídlo ponúkame práve v priestoroch určených na podnikanie a nie v bytoch ako naša konkurencia. Sme toho názoru, že ak si máte objednať virtuálne sídlo a poskytovateľ virtuálneho sídla takéto sídlo poskytuje v byte tak to si rovno sídlo môžete dať k sebe domov a nemusíte za to platiť!
Preto si preverujte poskytovateľov sídiel a pýtajte sa na to, či sídlo poskytujú v bytoch alebo nebytových priestoroch určených na podnikanie.

Sme toho názoru, že ak si platíte za nejakú službu máte ju dostať odborne a čo najkvalitnejšie a preto naše služby presne takto poskytujeme odborne, kvalitne, ľudsky a nepretržite 24/7.

Sme stabilná rodinný spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už 10 rokov a ak hľadáte spoľahlivého partnera neváhajte nás kontaktovať.

0948 296 779
https://www.bavirtualnesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 134633

 

5.4.2023 | 8:50 | prehliadnuté 45 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.