Virtuálne sídlo Košice

Virtuálne sídlo Košice

Virtuálne sídlo firmy – 3€/ mesiac - https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/

Milí zákazníci, rozmohol sa nám tu trend, že virtuálne sídla začali ponúkať pokútnicke spoločnosti, ktoré si zaplatia drahú reklamu no Google a sídlo pre spoločnosti ponúkajú v rozpadnutej a zarastenej nehnuteľnosti.

Aby to nebolo málo spoznáte ich tak, že na stránke svojim klientom tykajú a pôsobia veľmi neprofesionálne a amatérsky. Nehnuteľnosť nemajú riadne označenú a nabádajú Vás hrať sa na schovávačku z úradmi.

Je to však len trik úrady Vás nebudú hľadať a ak Vás nenájdu budete mať z toho len ďalšie problémy (zablokovanie vratiek DPH, nepridelenie platcu DPH, časté daňové kontroly atď.)
Takéto sídla ponúkajú ľudia neznali problematike, ktorý si myslia, že založia spoločnosť a zbohatnú no nemajú žiadne vedomosti, právne vzdelanie či skúsenosti.

Preto Vám radíme pred objednaním si virtuálneho sídla preverte si poskytovateľa a navštívte adresu kde by Vaša spoločnosť mala sídliť. Ak nie je riadne označená alebo prístup k nej je sťažený tak utekajte. Prvé varovania môžete spozorovať už na webovej stránke v štýle komunikácie, ktorá je neprofesionálna a neúctivá.

My sme overený a dlhoročná rodinná spoločnosť preto nás neváhajte kontaktovať všetko Vám radi vysvetlíme

Viac nájdete na našej stránke:
0948 296 779
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 135129

 

24.4.2023 | 8:51 | prehliadnuté 57 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.