Virtuálne sídlo Bratislava

Virtuálne sídlo Bratislava

Sídlo pre Spoločnosti a živnostníkov za 3€/mesiac - https://www.bavirtualnesidlo.sk/

Virtuálne sídlo ponúkame v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici na piatich adresách. Všetky nehnuteľnosti sú v našom vlastníctve, sú to nebytové priestory určené na podnikanie.

Ponúkame Vám viacero balíkov služieb a to: Park (EASY), M, XL. Cena za virtuálne sídlo sa líši podľa zvoleného balíka služieb a adresy sídla. Najlacnejšie virtuálne sídlo stojí 3€/mes. a balík služieb XL stojí 15€/ mes.

Zmenu sídla vybavíme za Vás ZADARMO a to z pohodlia domova prostredníctvom emailu.

Sme jediná spoločnosť na Slovensku, ktorá Vám ponúka kvalitné služby za rozumnú cenu na profesionálnej úrovni a s ľudským a individuálnym prístupom.

Neváhajte nás kontaktovať či už osobne, telefonicky alebo emailom a radi vám vysvetlíme postup prípade ako virtuálne sídlo funguje či čo sa stane s poštou ak vám príde na adresu sídla Vašej spoločnosti.

Viac nájdete na:

0948 296 779
https://www.bavirtualnesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 135262

 

27.4.2023 | 14:24 | prehliadnuté 33 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.