Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo pre firmy

Virtuálne sídlo pre s.r.o. – 3€/ mesiac - https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/

Prečo máme toľko zákazníkov?

Našich klientov si vyberáme. U nás nenájdete zadlžené spoločnosti či spoločnosti voči, ktorým je vedené trestné alebo iné správne konanie. Kto by predsa chcel mať sídlo na adrese kde sídlia takéto spoločnosti?

U nás máte zmenu sídla ZADARMO a všetko vybavíme za Vás. To znamená, komunikujeme cez email a všetko vybavíte z pohodlia domova, navyše zmenu máte zadarmo a to pri objednaní akéhokoľvek sídla či balíka služieb.

Všetky nehnuteľnosti sú v našom vlastníctve čo Vám zabezpečuje stabilitu sídla. Veľmi často sa stáva, že vlastník nehnuteľnosti zruší sídla bez udania dôvodu. To sa u nás nemôže stať!

Sídla ponúkame výhradne v nebytových priestoroch určených na podnikanie, lebo sme toho názoru, že ak by sme sídla ponúkali v bytoch či domoch ako naša konkurencia tak prečo by si nás zákazníci mali vybrať? Veď sídlo v byte či dome si vie poskytnúť každý sám.

Na záver malá rada. Preverujte si poskytovateľov sídiel a hlavne či spĺňajú tieto štyri atribúty dobrého poskytovateľa sídiel.
Viac nájdete na našej stránke:
0948 296 779
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 135548

 

9.5.2023 | 13:31 | prehliadnuté 99 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.