Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo

Sídlo len za 3 €/mesiac.

Všetky služby nájdete tu https://kesidlo.sk/

Sme veľká rodinná spoločnosť s viac ako 20 000 zákazníkmi a viac ako 4000 sídlami.
Svoje služby zdokonaľujeme už od roku 2013.

Najlacnejšie virtuálne sídlo po celom Slovensku len za 3€/mesiac. Všetky služby u nás máte pod jednou strechou (založenie s.r.o., zmeny v s.r.o., prepis spoločností, virtuálne sídla, trvalé pobyty, účtovníctvo, web stránky)

Virtuálne sídla poskytujeme na piatich adresách a na každej adrese si viete vybrať z rôznych balíkov služieb EASY (park) – 3€/ mesiac, balík M – 8,50€/mesiac, balík XL – 15€/mesiac

Balík EASY (park) je určený pre nenáročných zákazníkov. Tu máte vlastnú poštovú schránku a poštu si chodíte preberať sami.

Balík M je určený pre náročnejších zákazníkov a v cene máte aj preberanie doporučených zásielok, SMS a email notifikáciu o došlej pošte.

Balík XL je určený pre tých najnáročnejší zákazníkov a okrem SMS a email notifikácie máte v cene aj preberanie doporučených zásielok, skenovanie OBSAHU zásielky, Online prístup k naskenovanej zásielke, preposielanie pošty na Vašu adresu.

Toto všetko a ešte oveľa viac Vám ponúkneme na našej stránke kde sa dozviete viac.
Vás o nás zistíte na:

https://kesidlo.sk/

0948 296 779 email: info@kesidlo.sk
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 135567

 

10.5.2023 | 10:45 | prehliadnuté 27 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.