Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo

Sídlo pre každého len za – 3€/ mesiac - https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/

Sme jediná spoločnosť na Slovensku ktorá Vám ponúka moderné, prestížne sídlo na profesionálnej úrovni v centre mesta Bratislava, Košice a Banská Bystrica.

Každá spoločnosť u nás môže mať vlastnú poštovú schránku ktorá je prístupná každý deň, kedykoľvek chcete. Túto službu ponúkame ako jediný na Slovensku. Nie ste viazaný našimi úradnými hodinami a poštu si môžete prevziať naozaj kedykoľvek. Poštové schránky sú chránené a monitorované 24/7 a preto sa nemusíte báť o svoju poštu.

Cena tohto balíka služieb je len 3 €/ mesiac

Všetky zmeny v registroch ohľadom zmeny sídla spoločnosti či živnosti vybavíme za Vás a to ZADARMO.

Sme jediná spoločnosť, ktorá pristupuje k svojim klientom ako k rovnocenným obchodným partnerom a je jedno či si u nás objednáte balík služieb za 3€ alebo za 15€.

Ponúkame tak tiež spoluprácu sprosterkovateľom našich sídiel za zvýhodnené ceny. Preto ak vybavujete prechodné pobyty pre cudzincov neváhajte nás kontaktovať určite sa dohodneme na výhodnej cene sídiel a zabezpečíme aj podanie na založenie živnosti.

Viac nájdete na našej stránke:
0948 296 779
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 136155

 

31.5.2023 | 10:25 | prehliadnuté 92 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.