Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo

Ponúkame Vám Virtuálne sídlo len za 3€/mes.

Všetky služby nájdete tu https://kesidlo.sk/

Hľadáte vhodné sídlo pre vašu spoločnosť? Ponúkame ideálne riešenie!

Poskytujeme moderné a profesionálne sídlo pre vašu firmu v centrálnom meste s výbornou dostupnosťou. Naša lokalita je vybavená všetkými potrebnými zariadeniami a službami, ktoré vaša spoločnosť potrebuje na efektívne fungovanie.

Ponúkame:
Prestížnu adresu: Vaša firma bude mať sídlo na renomovanom obchodnom sídle, čo zvýši jej dôveryhodnosť a obraz voči klientom a obchodným partnerom.
Plnú administratívnu podporu: Naše skúsené tímy administratívnych pracovníkov sa postarajú o správu pošty, prijímanie hovorov a iné administratívne úlohy, aby ste sa mohli sústrediť na podstatné veci.

Konferenčné miestnosti a zasadačky: Ponúkame prístup k moderným a dobre vybaveným konferenčným miestnostiam a zasadačkám, kde môžete usporiadať dôležité stretnutia, prezentácie alebo školenia.
Flexibilné časové obdobie: Môžeme vám ponúknuť krátkodobé alebo dlhodobé prenájmy, prispôsobené potrebám a rozpočtu vašej spoločnosti.

Profesionálny personál: Náš zdvorilý personál je vždy k dispozícii a ochotný pomôcť vám s akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami.
Investujte do renomovaného sídla pre vašu spoločnosť a posilnite jej obraz a výkon. Kontaktujte nás ešte dnes a získajte viac informácií o našej ponuke sídla pre spoločnosti.

https://kesidlo.sk/

0948 296 779 email: info@kesidlo.sk
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 137120

 

6.7.2023 | 8:32 | prehliadnuté 66 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.