Trvalý pobyt

Trvalý pobyt

Ponúkame Vám trvalý pobyt len za 4,50€/mes.

Všetky služby nájdete tu https://kesidlo.sk/

Ponúkam trvalý pobyt pre fyzické osoby v centre mesta Košice. Zabezpečujeme trvalý pobyt spoľahlivo a jednoducho za bezkonkurenčnú cenu iba 4,50€/mesiac.

Sme skúsený poskytovateľ trvalého pobytu a garantujeme vám pohodlný a legálny spôsob získania trvalého pobytu. Naša lokalita v centre mesta Košice je ideálna pre tých, ktorí preferujú prístupnosť a blízkosť dôležitých zariadení a služieb.

Naše služby sú jednoduché a efektívne. Stačí sa s nami skontaktovať a my vám poskytneme podrobné informácie o procese a potrebných dokumentoch. Sme tu, aby sme vám pomohli získať trvalý pobyt bez stresu a námahy.

Zabezpečenie trvalého pobytu je dôležitým krokom pre stabilizáciu vášho života a poskytuje vám prístup k rôznym výhodám a službám. S našou ponukou môžete získať trvalý pobyt rýchlo, spoľahlivo a za výhodnú cenu.

Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. Rádi vám poskytneme ďalšie informácie a zodpovieme všetky vaše otázky.

Zabezpečte si trvalý pobyt v centre mesta Košice s nami a začnite využívať všetky výhody a možnosti, ktoré vám toto mesto ponúka

https://kesidlo.sk/

0948 296 779 email: info@kesidlo.sk
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 137281

 

13.7.2023 | 9:20 | prehliadnuté 64 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.