Virtuálne sídlo

Virtuálne sídlo

VIRTUÁLNE SÍDLO ALEBO SÍDLO PRE SPOLOČNOSTI A ŽIVNOSTNÍKOV

Hľadáte dokonalé sídlo pre vašu spoločnosť alebo živnosť, ktoré podporí váš profesionálny obraz? Ponúkame vám špičkové riešenia v podobe virtuálneho sídla alebo reálnych priestorov, ktoré budú zodpovedať vašim potrebám.

Naša prestížna adresa v vyhľadávanej lokalite dodá vašej firme dôveryhodný a seriózny dojem. Virtuálne sídlo umožňuje prijímanie a zasielanie pošty v mene vášho podniku, zatiaľ čo náš profesionálny tím recepčných sa postará o vašich návštevníkov a zásielky.

Ak potrebujete reálne priestory, ponúkame moderné a dobre vybavené konferenčné miestnosti, ideálne pre vaše obchodné stretnutia a rokovania.

Naša flexibilita nám umožňuje prispôsobiť sa vašim požiadavkám, či už ste začínajúca firma, rozvíjajúci sa podnik alebo etablovaná spoločnosť.
0948 296 779
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 137520

 

25.7.2023 | 9:33 | prehliadnuté 64 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.