Virtuálne sídlo

Hľadáte virtuálne sídlo v Košiciach? Máme pre vás skvelú ponuku!

Virtuálne sídlo u nás len za neuveriteľných 3 €/mesiac!
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/

Výhody nášho virtuálneho sídla v Košiciach:

Tri adresy v našom exkluzívnom vlastníctve. Vaša firma bude mať možnosť vybrať si adresu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a obchodným cieľom. S naším virtuálnym sídlom zanecháte profesionálny dojem na vašich klientov.

Rýchle a jednoduché založenie s.r.o. alebo živnosti. Naši odborníci vám pomôžu založiť s.r.o. alebo živnosť za len 1 pracovný deň. Už nie je potrebné zbytočne čakať!

Flexibilné možnosti prispôsobenia. Naše virtuálne sídlo nie je len o adrese. Ponúkame flexibilné možnosti prispôsobenia balíka služieb podľa vašich potrieb. Môžete si pridať služby, ako je virtuálny asistent, správa korešpondencie alebo meeting room pre vaše obchodné stretnutia.

Odborná podpora 24/7. Naši skúsení odborníci sú vám k dispozícii 24/7 na pomoc s akýmkoľvek otázkami alebo problémami. S nami sa budete cítiť v bezpečí.

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes! Vaše úspešné podnikanie začína s nami.
Kontaktujte nás:
0948 296 779
https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 138197

 

28.8.2023 | 11:09 | prehliadnuté 39 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.