Virtuálne sídlo

Virtuálne Sídlo - Stabilné a Výhodné

Samostatní podnikatelia a malé firmy, pozor! Máme pre vás skvelú príležitosť získať si profesionálnu adresu pre vaše podnikanie za neuveriteľných 3€ mesačne! - https://kesidlo.sk/

Naša služba virtuálneho sídla je šitá na mieru pre začínajúcich podnikateľov ako vy. Získate trvalú adresu v renomovanej obchodnej lokalite bez potreby nájomných zmlúv či dlhodobých záväzkov. To vám umožní vytvoriť dôveryhodný a profesionálny dojem na vašich klientov a obchodných partnerov, bez toho aby ste museli investovať veľké peniaze do nájomného.

S naším virtuálnym sídlom môžete:

Prezentovať svoju firmu na atraktívnej adrese.
Získať poštové doručovanie a presmerovanie na vašu skutočnú adresu.
Využívať spoločné priestory a zasadacie miestnosti, ak to budete potrebovať.
Nezmeškajte túto príležitosť stať sa súčasťou úspešného podnikateľského sveta za iba 3€ mesačne. Dávame vám možnosť vystupovať profesionálne a konkurencieschopne už dnes.

Kontaktné údaje:
Telefón: +421 948 296 779
E-mail: info@kesidlo.sk
Web: https://kesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 138581

 

14.9.2023 | 8:56 | prehliadnuté 21 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.