Sídlo firmy

PODNIKANIE NA VIRTUÁLNYCH SÍDLACH V KOŠICIACH, BRATISLAVE A BANSKEJ BYSTRICI! - https://kesidlo.sk/

Hľadáte spoľahlivé a cenovo dostupné virtuálne sídlo pre vašu spoločnosť alebo živnosť? Máme pre vás riešenie! Ponúkame profesionálne virtuálne sídla v prestížnych lokalitách v Košiciach, Bratislave a Banskej Bystrici.
Prečo vybrať naše virtuálne sídla:

• Pre Spoločnosti a Živnostníkov: Naša ponuka zahŕňa vhodné virtuálne adresy pre vašu firmu alebo živnosť. Získajte dôveryhodnú adresu pre váš podnik bez potreby fyzickej prítomnosti.
• Pre Trvalé Pobyty: Poskytujeme možnosť získania trvalého pobytu na našich adresách. Sme váš spoľahlivý partner pri administratívnych záležitostiach, čo vám umožňuje zamerať sa na podnikanie.
Naše výhody:
• Profesionálne Prostredie: Vaša firma bude mať sídlo v reprezentatívnych budovách v centrách Košíc, Bratislavy alebo Banskej Bystrice.
• Administratívna Podpora: Naši odborníci vám pomôžu s všetkými administratívnymi formalitami týkajúcimi sa vašej adresy.
• Cenová Dostupnosť: Virtuálne sídlo pre vašu firmu alebo živnosť stojí iba 3€ mesačne. Trvalý pobyt pre fyzické osoby začína už od 4,50€ mesačne.

Kontaktné údaje:
Telefón: +421 948 296 779
E-mail: info@kesidlo.sk
Web: https://kesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 139317

 

24.10.2023 | 10:37 | prehliadnuté 56 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.