Sídlo pre firmy

Zakladáte novú firmu na Slovensku? Potrebujete spoľahlivú pomoc pri zakladaní spoločnosti či živnosti? Vaše Sídlo je tu pre vás!

Sme Vaše Sídlo, spoľahlivá sieť firiem s pôsobnosťou v Bratislave, Košiciach, Prešove a Banskej Bystrici. Špecializujeme sa na zakladanie spoločností - s.r.o. a živností, a to nielen pre občanov Slovenska, ale aj pre zahraničné osoby. Naša služba je dostupná všetkým občanom Slovenska, ktorí potrebujú profesionálnu a efektívnu pomoc pri začatí svojho podnikania.

Okrem zakladania spoločností poskytujeme aj virtuálne sídla na našich adresách, čo môže byť veľmi užitočné pre tých, ktorí potrebujú flexibilné riešenia.

Sme tu pre vás 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby sme vám poskytli podporu, kedykoľvek ju budete potrebovať. Sme odborníci v oblasti zakladania spoločností a živností, a naším cieľom je uľahčiť vám proces začatia vášho podnikania.

Zverte svoje podnikateľské plány do našich rúk a dajte nám príležitosť pomôcť vám dosiahnuť váš podnikateľský úspech. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a radi vám poskytneme ďalšie informácie.

Kontaktujte nás:
Adresa: Haanova 46A, 851 04 Bratislava - Petržalka
Telefón: +421 948 494 048
Email: kancelaria@sroihned.sk
Web: https://www.bavirtualnesidlo.sk/

20.3.2024 | 7:41 | región: Bratislavský

Odkaz: http://www.inzerciabyty.sk/inzerat/0142663

Copyright (c) 2024 InzerciaByty.sk