Na prenájom 2.i byt s parkovaním novostavba Rača

K dispozícii od začiatku marca.
Na prenájom 2.izbový veľmi dobre udržiavaný byt v päťročnej novostavbe na Kadnárovej ulici. Nachádza sa na 2. poschodí v 6-poschodovom bytovom dome, s výťahom. Úžitková plocha 57 m2 plus 5 m2 balkón.
Dispozícia:
1. obývacia miestnosť spojená s kuchynským kútom a jedálenskou časťou
2. veľká nepriechodná spálňa s veľkorysými úložnými priestormi (vstavaná+rohová skriňa) a pracovným stolom
3. kúpeľňa, samostatné WC
4. vstupná chodba so vstavanou skriňou
5. balkón s posedením
Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi – indukčná varná doska, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka+el. rúra, vstavaný kávovar, umývačka riadu, TV, práčka. Poskytuje aj základné kuchynské vybavenie a riad.
K bytu patrí jedno vonkajšie parkovacie miesto priamo pod bytovým domom a malá pivnica na poschodí. Výborná lokalita a občianska vybavenosť, detské ihrisko v oplotenom areáli novostavby. Blízka dostupnosť MHD. Byt je vhodný pre 2 osoby, popr. 2 osoby s dieťaťom, nefajčiar, bez zvierat.
Celková cena nájmu je 620,-eur/mesiac, t.j. 500,-eur/mesiac nájomné plus 120,-eur/mesiac energie. Cena za energie nezahŕňa poplatok za internet a KTV. Prosíme realitné kancelárie kontaktovať ma iba s konkrétnym klientom kvôli obhliadke.
Cena: 620 EUR
Číslo inzerátu 72153

 

22.1.2019 | 19:15 | prehliadnuté 96 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.