Prenajmem 1izbovy velky byt (36m2) bez provízie RK

Dobrý deň. Serióznemu človeku prenajmem priestranný 1izb. byt bez provízie realitke. Byt je na začiatku Dúbravky, situovaný v príjemnom prostredí plnom zelene, v susedstve rodinných domov a lesa. Kompletná občianska vybavenosť, banka, pošta, možnosti nákupov, športu, prechádzok.
Byt pozostáva s priestrannej izby s výstupom na veľkú zateplenú loggiu s podlahovým kúrením, samostatnej kuchyne, chodby, samostatného WC a kúpeľne. Byt je kompletne zariadený /válenda s úložným priestorom, rozkladací gauč, obývacia stena, veľká šatníková skriňa, konferenčný stolík, stôl, stoličky, ....ponúka dostatok úložného priestoru/ a taktiež je vybavený všetkými elektrospotrebičmi / plynový sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, pračka, rýchlovarná kanvica, TV..
Byt je vhodný pre jednotlivca, ale je dostatočne priestranný aj pre 2 osoby, či pár. Nájomné vrátane energií dohodou. Províziu neplatíte, je však nutná kaucia vo výške 1 mesačného nájmu, Byt je voľný k nasťahovaniu ihneď. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať súkromnou správou, alebo telefonicky na 0905249915
Cena: 450 EUR
Číslo inzerátu 76898

 

12.4.2019 | 14:12 | prehliadnuté 159 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.