2-izbový byt - Nobelovo námestie

Prenajmem 2.iz. byt - Bratislava - Petržalka: ulica: Nobelovo námestie. Byt je po kompletnej rekonštrukcii v r. 2017. Ide o lokalitu s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou (školy, škôlky, obchody, ihriská). V blízkosti bytového domu je veľké parkovisko. Bytový dom je zateplený, vstupná brána na čip.

Byt sa nachádza na 6p. / z 12p., bytový dom má 2 výťahy. Byt má výmeru 54m2 vrátane zasklenej loggie, je orientovaný na juho-západ. Pozostáva zo vstupnej chodby, kde je veľký roll door - 2 x., spálňa s manželskou posteľou. Kúpeľňa má sprchový kút, umývadlo, práčku a nachádza sa tam aj oddelene WC. Obývacia izba je zariadená: barový pult s 3 stoličkami, rozkladacia sedacia súprava a skrinková zostava. Kuchyňa má kuchynskú linku s elektrickou rúrou a sklokeramickou platňou, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou.
V byte sú nové plastové okná so žalúziami, laminátová podlaha, zasklená loggia.

Mesačné nájomné je základ 580,- Eur + reálna spotreba vody a elektriny, kúrenia.

Byt je voľný od 01.07.2019
Cena: 580 EUR
Číslo inzerátu 77758

 

30.4.2019 | 10:52 | prehliadnuté 161 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.