Prenájom bytu Košice St. mesto Čsl. armády

Ponúkame na prenájom zariadený 2 izbový byt v žiadanej lokalite historického centra Košíc (60m2). Pozostáva z 2 nepriechodných spální a obývačky spojenej s kuchynským kútom a jedálňou. Nachádza sa na 2. z 5 poschodí v tehlovom obytnom dome. Byt je po kompletnej rekonštrukcii zariadený, voľný a pripravený na okamžité nasťahovanie: nová sanita, murované jadro, WC geberit, nová kuchynská linka, práčka, chladnička, umývačka, šporák s rúrou, bezpečnostné dvere. Prináleží k nemu aj veľká loggia (7m2) a pivnicou (5m2). Po dohode majiteľ zabezpečí dozariadenie bytu podľa potrieb klienta bez navýšenia ceny prenájmu. Celková cena 650 €/mesiac mesačne vrátane energií, služieb a internetu. Pri podpise zmluvy nutný depozit vo výške jednomesačného nájmu.

We offer 2 room apartment which consist of 2 bedrooms, kitchen with dining place, bathroom, toilet, small storage room and loggia. It is located at Československej armády 19 (2nd floor) - in a walking distance from tram station, city center, medical/veterinary/technical faculty:
https://www.google.com/…/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x473ee05e…
There are several shops in a nearby local shopping center.
The apartment is after complete reconstruction, it could be furnished according to your needs without any additional costs.
Price includes all utilities and internet.
It is available immediately.
Cena: 650 EUR
Číslo inzerátu 84896

 

25.9.2019 | 9:41 | prehliadnuté 88 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.