PREDAJ, PRENÁJOM, OCEŇOVANIE NEHNUTEĽNOSTÍ

Sme profesionálna realitná kancelária Kľúč RK, s.r.o. pôsobiaca na realitnom trhu od 01.01.2002.
Máme bohaté skúsenosti s predajom ako aj prenájmom všetkých typov nehnuteľností. Zaoberáme sa kompletnou realitnou činnosťou s právnym servisom. Väčšinou pracujeme pre našich klientov exkluzívne, t.j. sme im úplne k dispozícií pri realizácii obchodu, staráme sa o zákazku na maximálnej profesionálnej úrovni a klient sa na nás môže plne spoľahnúť. Snažíme sa vychádzať našim klientom maximálne v ústrety pri predaji a prenájme ich nehnuteľností.Okrem realitnej činnosti spolupracujeme aj s viacerými bankami, kde sme nápomocní klientom pri vybavovaní hypoúverov, pri vypracovaní znaleckého posudku. S bankami spolupracujeme aj pri vinkulácií vkladov ako bezpečného prostriedku vyplatenia kúpnej ceny pri prevode nehnuteľností. Ak chcete stavať, ponúkame Vám inžiniering, vybavenie stavebného povolenia, príp. iných dokladov potrebných k výstavbe. Tiež poskytujeme servis správy a starostlivosti o prenajatú nehnuteľnosť na základe plnej moci prenajímateľa. V prípade, že prenajímateľ nie je k dispozícii, je odcestovaný, postaráme sa mu o jeho nehnuteľnosť a zabezpečenie plnej prevádzky jej prenájmu. Realizujeme aj oceňovanie nehnuteľností, reálny odhad ceny nehnuteľnosti, posudok na hodnotu nehnuteľnosti pre notára.

Spolupracujeme s notármi, znalcami, hypotekárnym poradcom, architektom, geodetom.

Sme členom Realitnej únie a Združenia realitných kancelárií.Ak hľadáte spoľahlivú, profesionálnu a serióznu kanceláriu, neváhajte a obráťte sa na nás. Pracujeme v mestách : Bratislava, Pezinok, Senec a ich okolie.

Viac informácií na : kluc@kluc.sk, www.kluc.sk, www.inziniering.kluc.sk

Využite komplexné služby v oblasti realít!
Cena: 100 000 EUR
Číslo inzerátu 90609

 

3.2.2020 | 9:10 | prehliadnuté 61 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.