KOMPLEXNÉ REALITNÉ SLUŽBY A INŽINIERING "na kľúč"

Realitná kancelária KĽÚČ je tu pre Vás už 18 rokov!!!

Ponúkame nielen profesionálne realitné služby, ale aj kompletný právny servis. Dokážeme “na kľúč” vyriešiť všetky Vaše požiadavky:

- IDETE KUPOVAŤ/PREDÁVAŤ POZEMOK? Získame pre Vás územnoplánovaciu informáciu, územný plán mesta/obce, preveríme dostupnosť inžinierskych sietí.

- PLÁNUJETE STAVAŤ? Zabezpečíme Vám kompletný inžiniering, ktorý zahŕňa stavebné povolenia, všetky potrebné stanoviská súvisiace s inžinierskymi sieťami a dotknutými orgánmi, kolaudačné rozhodnutia a navyše máme prehľad o aktuálnych dotáciách. Pre podrobnejšie info kliknite na stránku http://inziniering.kluc.sk/sk/

- POTREBUJETE PRENAJAŤ HALU, BYT alebo DOM? Na základe plnej moci sa o Vašu nehnuteľnosť postaráme aj v čase Vašej neprítomnosti a zabezpečíme neustálu prevádzku jej prenájmu.

- UVAŽUJETE KOHO POVERIŤ PREDAJOM SVOJEJ NEHNUTEĽNOSTI? Sme Vám plne k dispozícii na vysokej profesionálnej úrovni od prvej prehliadky a stanovenia reálnej predajnej ceny, cez spracovanie ponukovej prezentácie, inzerovanie, obhliadky, zabezpečenie kúpnych zmlúv, znaleckých posudkov a financovania, až po podanie návrhu na vklad a odovzdanie nehnuteľlnosti

- POTREBUJETE RIEŠIŤ FINANCOVANIE? Obráťte sa na nás. Spolupracujeme s viacerými bankami, v ktorých Vám pomôžeme získať výhodné podmienky.

Sme členom Realitnej únie a Združenia realitných kancelárií.
Neváhajte a obráťte sa na nás.

Viac informácií nájdete na www.kluc.sk , www.inziniering.kluc.sk , kontaktovať nás môžete na kluc@kluc.sk.
Cena: 90 000 EUR
Číslo inzerátu 90610

 

3.2.2020 | 9:13 | prehliadnuté 4 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.