3-izb. byt Berlínska - Ťahanovce, Košice, 80m2

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový družstevný byt (nízka zostatková anuita vo výške približne 600€) s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii na Berlínskej ulici. Byt sa nachádza na sídlisku Ťahanovce v Košiciach.
Byt je vhodný na okamžité bývanie, ale aj na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Byt má plastové okná a v byte prebehla výmena podláh. Bytové jadro je v pôvodnom stave.

Úžitková plocha bytu je 77 m2. Skladá sa zo samostatnej priestrannej obývacej izby a dvoch samostatných spální, kúpeľne, WC, predsiene a balkónu (cca 3 m2). K bytu patrí aj pivnica (cca 2 m2). Byt sa nachádza na 1. poschodí z ôsmych. Orientácia bytu je východ - západ. Mesačné náklady na byt sú približne vo výške 200 eur na 3 osoby.

V blízkosti bytu sa nachádza kompletné občianske vybavenie (materské školy, základné školy, Poliklinika Ťahanovce, pošta, reštaurácie, obchody, MHD).

Cena tejto nehnuteľnosti je 94 990 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom vlastníckeho práva k nehnuteľnosti. Bližšie informácie na tel. čísle 0917 121 044
Cena: 94 990 EUR
Číslo inzerátu 91320

 

18.2.2020 | 17:49 | prehliadnuté 34 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.