Svetlý staromestský dvojizbák

Ponúkame na prenájom svetlý dvojizbový byt s vysokými stropmi a príjemnou staromestskou atmosférou. Byt sa nachádza na druhom poschodí prvorepublikového domu, v ktorom sú len štyri byty. Byt je výborne dopravne dostupný (Račianske mýto, Hlavná stanica), do centra mesta hravo prídete po vlastných či kolobežkou. K domu prilieha záhrada vo vnútrobloku, na konci ulice vstúpite do pestrého parku na Račianskom mýte. Neďaleko je zastávka trolejbusu na Kolibu a fantastický farmársky trh na Žilinskej.

Dispozícia bytu (46 m2):
- veľká obývačka s oknami na juh (21 m2)
- spálňa s výhľadom do dvora (9,5 m2)
- malá ale šikovne riešená kuchyňa
- kúpelňa (s vaňou)
- samostatné WC (s umývadlom)
- predsieň

Obývačka má vstavané postele; ak si usteliete "na poschodí", spálňu môžte využiť ako detskú izbu alebo pracovňu. Ak vám naopak spanie hore nevonia, vstavané poschodia vám poskytnú praktický úložný priestor. Kuchyňa je vybavená chladničkou, umývačkou a plynovým sporákom. Kúrenie je plynové (gamatky). Byt je čiastočné zariadený.
Cena: 450 EUR
Číslo inzerátu 93607

 

21.4.2020 | 6:01 | prehliadnuté 43 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.