Kompletne zariadený 3- izb. byt s balkónom - JUH

Ponúkam na dlhodobý prenájom 3 - izb. byt vo výmere 77 m2 s balkónom v meste Trenčín, sídlisko JUH - Halalovka. Byt sa nachádza na 3. poschodí (t.j. 4. nadzemné podlažie) v osempodlažnom bytovom dome.
V dostupnosti 5min sa nachádza nákupné stredisko, autobusová zastávka - 10min lesopark Brezina.

Byt je kompletne zariadený, s kompletným vybavením kuchyne - rúra na pečenie, plynový sporák, digestor, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, veľká špajza.

V obývačke sedacia súprava, konferenčný stolík, stolík pod TV, knižnca v izbách vstavané skrine, postele. V kúpeľni je sprchový kút, práčka, odkladacie poličky.

cena prenájmu: 550 eur/mes. vrátane energií, zálohy za energie 200 eur (teplá, studená voda, kúrenie, elektrika). Zálohové platby za energie sú nastavené pre 2 osoby.

Byt je k dispozícii od 1.7.2020. Pri nástupe do nájmu sa hradí kaucia vo výške dvojmesačného nájmu vratná po ukončení nájmu.
Cena: 550 EUR
Číslo inzerátu 94009

 

5.5.2020 | 20:16 | prehliadnuté 24 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.