3 izb., Juh, 2.p.,výťah, lodžia, voľné od 2.7.

Ponúkam na prenájom krásny, slnečný 3 izb. byt. Nehnuteľnosť sídli na Turgenevovej ulici v obľúbenej lokalite Košice - Juh, ktorá poskytuje plnú občiansku vybavenosť a dobrú dostupnosť do centra mesta. Stará nemocnica, OC Cassovia, T-Systems či potraviny sú v bezprostrednej blízkosti. Blok je obklopený zeleňou, je situovaný v tichej ulici s bezproblémovým parkovaním. Bytový dom je zateplený, má nové vchodové dvere a výťah, čisté spoločné priestory a slušných, tichých obyvateľov. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo 7.-mich. Jeho rozloha je 73 m2, má zasklennú lodžiu o veľkosti 6 m2, špajzu v byte, komoru na spoločnej chodbe aj pivnicu. Byt je kompletne zrekonštruovaný, polozariadený.

Lokalita: Košice - Juh
Ulica: Turgenevova
Rozloha bytu: 73 m2
Poschodie: 2. zo 7. - ich
Lodžia: áno (6 m2)
Zasklenie lodžie: áno
Balkón: nie
Pivnica: áno
Komora pred bytom: áno
Komora v byte: áno
Výťah: áno
Zateplenie bytového domu: áno
Internet v byte: áno
Zvieratá: povolené
Depozit: potrebný, 1x vo výške mesačného nájmu, možnosť splátok
Voľné od: 2.7. 2020

Stav bytu: kompletná rekonštrukcia, nepriechodné izby, plastové okná, murované jadro, zánovná kuch. linka, plávajúce podlahy/dlažby, bezpečnostné dvere, vstavané skrine, sprchový kút + vaňa, samostatné WC, špajza v byte, komora na chodbe, pivnica, byt je čiastočne zariadený

Občianska vybavenosť: Stará nemocnica, potraviny Klas, potraviny Fresh, Lidl, OC CASSOVIA, pizzeria, zastávky autobusov a električiek, MŠ Miškovecká, MŠ Oštepová, ZŠ Gemerská, ZŠ Staničná, ZŠ Užhorodská, gymnázium Alejová, SOŠ Ostrovského, SOŠ Gemerská, SOŠ pedagogická sv. Cyrila a Metoda, súkromná ZUŠ Miškovecká, kostol Kráľovnej pokoja, detské ihriská, parkoviská...

Nájomné: 430 eur/mes. (vrátane internetu) + energie podľa individuálnej spotreby

LEN DLHODOBÝ PRENÁJOM.

Pri vážnom záujme je možné si byt vopred rezervovať zálohou 200 eur. Záloha je nevratná, avšak neskôr je možné ju zahrnúť do celkovej sumy depozitu.

Prvý kontakt emailom: podnajom.turgenevova@gmail.com
Cena: 590 EUR
Číslo inzerátu 94065

 

6.5.2020 | 22:46 | prehliadnuté 27 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.