3 izbový byt v Senci do dlhodobého prenájmu voľný

BYT: 3 izbový byt( 78 m2) s balkónom je v osobnom vlastníctve. Nachádza sa na 2.poschodí a je súčasťou 4 - poschodovej zateplenej bytovky .V okolí bytovky je bezproblémové parkovanie. Byt je južne situovaný preto pôsobí veľmi teplo a útulne. Uvedený byt je po rekonštrukcii . V chodbe , kúpeľni , WC a kuchyni sa nachádza dlažba . Všetky steny v miestnostiach majú novú stierku, v izbách sú nové parkety a dvere. V celom byte sú nové plastové okná.Byt je vybavený novými bezpečnostnými dverami .Súčasťou kuchyne je nová kuchynská linka s novými spotrebičmi. Izby a kuchyňa sú účelne zariadené nábytkom. K bytu prislúcha veľká samostatná pivnica a dve spoločné miestnosti. Byt je vhodný pre manželský pár, prípadne partnerský pár, prípadne jedno dieťa, bez domácich miláčikov, najlepšie nefajčiarov. Ponúkaný byt je len do dlhodobého prenájmu, nie na krátkodobé účeli.Cena 550 EUR/mesiac vrátane energií. Byt je voľný od 1.7.2020 .Kontakt 0904702414.
LOKALITA: Byt sa nachádza sa vo veľmi dobrej lokalite v tesnej blízkosti Strieborného jazera, s možnosťou kúpania sa. V blízkosti je škola, škôlka, ihriská,banka, kostol, vlaková a autobusová stanica.Obchody Billa,Tesco, Jednota, Lidl, kaviareň, reštaurácie, cukráreň a kompletná občianska vybavenosť.Mesto Senec leží len 25 km od hlavného mesta Bratislava a je jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska.
INFORMÁCIA:
BYT NEDÁVAM DO PONUKY RK - PROSÍM RK NEVOLAŤ
Cena: 550 EUR
Číslo inzerátu 95305

 

9.6.2020 | 11:49 | prehliadnuté 27 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.