Krásny, priestranný-2 izbový byt-Galaresidence

Ponúkame na predaj krásny, slnečný dispozične zaujímavo riešený 2 izbový byt v pokojnom prostredí, obklopený zeleňou v novostavbe tehlového domu GALA Residence, blok A, 3 poschodie s výťahom.
Hneď pri vstupe sa nachádza chodba, kde je umiestnená vešiaková zostava s botníkom a veľká vstavaná skriňa s posuvnými dverami z lacobelu a so zrkadlom. Z nej je prístupné samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa s vaňou a oknom, vyhrievaná rebríkovým radiátorom, ďalej, na konci chodby sa nachádza veľká spálňa cca 20 m2, ktorej súčasťou je šatník s posuvnými dverami tiež z lacobelu.
Obývačka je spojená s kuchyňou s modernou kuchynskou linkou v tvare U ergonomicky vhodne riešená, so zabudovanými spotrebičmi značky electrolux- elektrickou teplovzdušnou rúrou s dotykovým ovládaním, s veľkou indukčnou sklokeramickou doskou , digestorom a umývačkou riadu šírky 60 cm. V obývačkovej časti sa nachádza klimatizačná jednotka značky Daikin.
Z obývačky sa vychádza na priestranný balkón. V obytných miestnostiach sa nachádza vinylová podlaha. Výmera bytu je 71 m2 + balkón 9,37 m2 + komora 1 m2. Spolu cca 81 m2.
Samotný bytový dom je v žiadanej lokalite v centre mesta, s dobrou dostupnosťou na železničnú a autobusovú stanicu a občianskou vybavenosťou. Parkovanie je možné na parkovisku pri bytovom dome .
Režijné náklady sú veľmi nízke. Byt je voľný približne od decembra 2020.
TREBA VIDIEŤ !!!! Realitné kancelárie prosím nekontaktovať!!!
Cena 112 000 €
Cena: 112 000 EUR
Číslo inzerátu 95428

 

13.6.2020 | 9:28 | prehliadnuté 41 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.