Krásny, priestranný-2 izbový byt-Galaresidence

Ponúkame na predaj krásny, slnečný dispozične zaujímavo riešený 2 izbový byt v pokojnom prostredí, obklopený zeleňou v novostavbe tehlového domu GALA Residence, blok A, 3 poschodie s výťahom.
Hneď pri vstupe sa nachádza chodba, kde je umiestnená vešiaková zostava s botníkom a veľká vstavaná skriňa s posuvnými dverami z lacobelu a so zrkadlom. Z nej je prístupné samostatné WC s umývadlom, kúpeľňa s vaňou a oknom, vyhrievaná rebríkovým radiátorom, ďalej, na konci chodby sa nachádza veľká spálňa cca 20 m2, ktorej súčasťou je šatník s posuvnými dverami tiež z lacobelu.
Obývačka je spojená s kuchyňou s modernou kuchynskou linkou v tvare U ergonomicky vhodne riešená, so zabudovanými spotrebičmi značky electrolux- elektrickou teplovzdušnou rúrou s dotykovým ovládaním, s veľkou indukčnou sklokeramickou doskou , digestorom a umývačkou riadu šírky 60 cm. V obývačkovej časti sa nachádza klimatizačná jednotka značky Daikin.
Z obývačky sa vychádza na priestranný balkón. V obytných miestnostiach sa nachádza vinylová podlaha. Výmera bytu je 71 m2 + balkón 9,37 m2 + komora 1 m2. Spolu cca 81 m2.
Samotný bytový dom je v žiadanej lokalite v centre mesta, s dobrou dostupnosťou na železničnú a autobusovú stanicu a občianskou vybavenosťou. Parkovanie je možné na parkovisku pri bytovom dome .
Režijné náklady sú veľmi nízke. Byt je voľný približne od decembra 2020.
TREBA VIDIEŤ !!!! Realitné kancelárie prosím nekontaktovať!!!
Cena 112 000 €

13.6.2020 | 9:28 | región: Trnavský

Odkaz: http://www.inzerciabyty.sk/inzerat/095428

Copyright (c) 2020 InzerciaByty.sk