2 izb.byt, ZV typ, Fončorda, Tuslká, komplet. rek.

Priestranný slnečný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite – Fončorda, Tulská s výmerou 62 m2, zvolenský typ, pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne, chodby, samostatného WC, samostatnej kúpelne, šatníka, murovanej pivnice a lodžie o výmere 3,30 m2 . Izby, najmä priestrannejšiu, je možné v budúcnosti predeliť a vytvoriť si tak ďalšiu izbu. Byt sa nachádza na 2. poschodí. Ide o stredový byt, preto aj náklady na kúrenie v zime nie sú vysoké.

V byte prebehla kompletná a najmä kvalitná rekonštrukcia – murované jadro, murovaný sprchovací kút z jednej časti presklenný sklobetónom, celková elektroinštalácia, bodové svetlá, plávajúce podlahy, nové radiátory, stierky (hrubozrnná), malovky (umývateľná farba), tapeta v jednej z izieb , plastové okná, znižované stropy v celom byte, vylievané podlahy, vymenené všetky interiérové dvere, vrátane zárubní, kvalitné bezpečnostné vstupné dvere (firma Sherlock), nové vypínače a zásuvky v celom byte zn. Legrand.

V izbe, využívanej v súčasnosti ako spálňa, z ktorej je vstup na lodžiu, je vymenené dvojkrídlové francúzske okno (možné otvoriť len jedno krídlo, alebo aj oboje naraz). V tejto izbe sa nachádza veľká vstavaná skriňa. Izba je svetlá, slnečná po celý deň.

V oboch obytných izbách je vybudovaná svetelná rampa, ktorá je podsvietená LED pásom.

Druhá vstavaná skriňa sa nachádza vo vstupnej chodbe.

V kuchyni sa nachádza kvalitná lesklá kuchynská linka vyrobená na mieru, pričom namiesto obkladačiek je zabudovaná zasklená fototapeta. Linka obsahuje aj priestrannú zabudovanú skriňu na kuchynské a potravinárske potreby. V linke je tiež zabudovaná umývačka riadu, elektrická varná doska a rúra. Súčasťou kuchyne je aj vstavaný raňajkový stolík orientovaný na výhľad z okna.

Pôvodná kúpeľňa spojená s WC bola rozšírená o priestor do chodby, pričom WC bolo od kúpeľni oddelené. WC ma drevené posúvateľné dvere, zabudovaný ventilátor, malé umývadlo. Kúpeľňa ma taktiež zabudovaný ventilátor, na mieru vyhotovený nábytok (vysoká skrina, skriňa pod umývadlom s úložným priestorom, poličky na rôzne potreby a prekrytie otvoru, kde sa nachádzajú stúpačky) . Murovaný sprchovací kút je z jednej časti presvetlený sklobetónom. V kúpeľni je taktiež namontovaný elektrický rebrový radiátor.

Pri vstupe do bytu sa nachádza šatník /botník/odkladací priestor so zabudovanými poličkami výrobenými na mieru, v súčasnosti využívaný ako odkladací priestor na topanky a kabelky, a tento sa zatvára posuvnými dverami so zabudovaným zrkadlom po celej dĺžke dverí. Na opačnej strane steny sa nachádza vešiakový panel s truhlicovou lavicou a odkladacím priestorom.

K bytu je možné dokúpiť aj ďalší nábytok.

V bytovom dome sa v blízkej dobe plánuje rekonštrukcia výťahu, nových vodomerov a iné rekonštrukčné práce, čo zvýši hodnotu nehnuteľnosti.

Ide o výbornú lokalitu, s kompletnou občianskou vybavenosťou, kde sa nachádza množstvo zelene, dostatok parkovacích miest, ihriská, obchody, zástavky, lekárske strediska, rôzne služby, v blízkosti príroda, les.

Náklady uhrádzané bytovému družstvu pre dve osoby sú v priemere cca. 90-100 Eur mesačne, a zahŕňajú okrem poplatkov uhrádzaných družstvu, aj náklady na vodu, kúrenie a taktiež poplatok za upratovanie spoločných priestorov a v zime údržbu chodníkov od snehu. Náklady na elektrinu sú cca. 20 eur mesačne, plyn v súčasnosti využívaný nie je.

PROSÍM REALITNÉ KANCELÁRIE NEKONTAKTOVAŤ, LEN AK ZASTUPUJETE KUPUJÚCEHO, ĎAKUJEM!
Cena: 124 990 EUR
Číslo inzerátu 96874

 

21.7.2020 | 10:32 | prehliadnuté 226 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.