3izbovy byt na prenajom v Urban Residence

Dam ihned do prenajmu 3-izbovy byt. Byt sa nachadza vo vybornej lokalite, v blizkosti Racianskeho myta, 10 minut do centra mesta.
Dobra obcianska vybavenost, shopping Central, plavaren, zimny stadion, NTC a ine. Dispozicia bytu: Byt sa nachadza na druhom nadzemnom podlazi s vytahom, vratnik. Celkova uzitkova plocha 57 m2. Vstupna chodba so vstavanou skrinou, botnikom a zrkadlom, nepriechodna izba 12 m2 (spalna) so vstavanym satnikom, svetlom na ovladanie, dalsia nepriechodna izba 9 m2 so vstavanym satnikom, verandou s uloznym priestorom, pracovnym stolikom a suflikmi. Kuchyna s umyvackou, mikrovlnkou, rurou a chladnickou s jedalenskym sedenim spojena s obyvackou 17 m2 (tv, gauc - i na nahodne prespanie), kupelna so sprchovacim kutom, radiatorom, toaletou a prackou s funkciou susenia, potrebny ulozny priestor. Vychod na priestranny balkon z kazdej obytnej izby, stolicky a stol na posedenie, priestor pre bicykel, ostatne veci. Orientacia na Raciansku ulicu, troj-komorove okna velmi dobre odhlucnene. Cely byt je novo zariadeny s novymi spotrebicmi. V spalni su elektricke rolety s dialkovym ovladanim. (komfort, kompletna tma pre spanok, vetranie)

Podmienky prenajmu: Vhodne pre 2-3 osoby, bez zvierat. Vratny depozit vo vyske mesacneho
najmu a jeden mesiac najmu dopredu. K dispozicii okamzite.
Cena: 700 EUR
Číslo inzerátu 99579

 

1.10.2020 | 8:18 | prehliadnuté 110 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.