Sídlo pre spoločnosti

Vaše Sídlo - Váš Partner pre Úspech!

Hľadáte spoľahlivé sídlo pre vašu firmu v Bratislave? Nechajte to na nás! Vaše Sídlo ponúka kompletné sídlo pre firmy na prestížnej adrese Haanova 46A v Bratislave - Petržalke.

Či už zakladáte novú spoločnosť s.r.o. alebo potrebujete vykonať zmeny v existujúcej s.r.o., sme tu, aby sme vám pomohli. Okrem toho poskytujeme aj služby pre živnostníkov a firmy vrátane právnych a účtovných poradenstiev.

S naším unikátnym K-BOXom sa staráme aj o vašu poštu. S možnosťou vyzdvihnutia pošty kedykoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni, máte kontrolu nad svojou korešpondenciou. Rezervujte si svoju schránku ešte dnes a my sa postaráme o zvyšok!

Nechajte Vaše Sídlo byť vaším spoľahlivým partnerom pre všetky vaše obchodné potreby. Kontaktujte nás ešte dnes a presvedčte sa o našich vynikajúcich službách.

Kontaktujte nás:
Adresa: Haanova 46A, 851 04 Bratislava - Petržalka
Telefón: +421 948 494 048
Email: kancelaria@sroihned.sk
Web: https://www.bavirtualnesidlo.sk/
Cena: 3 EUR
Číslo inzerátu 142652

 

19.3.2024 | 15:57 | prehliadnuté 398 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Opíšte kód

Máte problém s čitateľnosťou textu? Kliknite na tlačítko "Nový kód"
a systém vygeneruje nový kód

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.